Promocja “Światła” w Starachowicach

22 maja o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Starachowicach (ul. Kochanowskiego 5) odbędzie się spotkanie promujące “Światło“, czyli nowy zbiór wierszy Moniki Telki. Spotkaniu towarzyszyć będzie muzyka w wykonaniu Rocha Dobrowolskiego.

Podczas wydarzenia będzie można porozmawiać z autorką oraz kupić jej nową książkę.

Serdecznie zapraszamy!