22 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Starachowicach odbyło się spotkanie poświęcone „Światłu”, czyli nowemu zbiorowi wierszy Moniki Telki. Udany wieczór ubarwiała muzyka w wykonaniu Rocha Dobrowolskiego. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia:



































